10 хороших новин 2 липня

Непереможна українська армія продовжує відтісняти лаптів на півдні, втопила у крові наступ біля Новомихайлівки та звільнила Іванівку

Зміїний офіційно очищено від русні. Лапті намагалися розбомбити острів, щоби нам не дісталася їхня техніка і боєприпаси, але як завжди обісралися. «Парою винищувачів запалювальним боєприпасами рашисти намагалися випалити «залишки доброї волі», що лишилися по них на острові Зміїному у вигляді покинутої техніки. Вже знайома тактика «невлучання» і тут була продемонстрована в кількох варіантах», – віджигає ОК «Південь».

США у новому пакеті допомоги передадуть нам боєприпаси для артилерії, дві передові зенітно-ракетні системи NASAMS і контрбатарейні радари. Особливо радують NASAMS, їхнє основне призначення призначення — знищення повітряних об'єктів супротивника на середніх та малих висотах за будь-яких метеорологічних умов. Читала, що перевага NASAMS у тому, що вони можуть захищати від обстрілів великі площі, а не якісь конкретні об’єкти.

570 товарів з балалайні обкладуть підвищеним імпортним митом у 35%. Йдеться про продукцію з річною імпортною вартістю 2,3 мільярда доларів.

Популярний на росії пошуковик дешевих авіаквитків Aviasales жирно глумиться з лаптів, для яких через санкції закрита добряча частина світу. Пишуть: «Від сьогодні ми показуватимемо тобі лише квитки до Воронежа. Адже прикро бачити напрямки, якими не можеш полетіти, правда?». Ще вони запустили путівник по Нідерландах із назвою «Відвези діда у Гаагу»
Власник Aviasales належить росіянину, але штабквартира, зрозуміло, на далекому Пхукеті.

Маріуполь, який я завжди вважатиму містом із залізними яйцями, потроху роздрочує лаптів. Партизани написали на їхньому гуманітарному штабі у ТЦ «Метро» «Смерть рашистам і Путіну». Ті взвили от обіди і посилили пильність на пунктах фільтрації. Дуже бояться, що скоро їм буде як у Херсоні та Мелітополі.
Не бійтеся, бляді, буде ще гірше

Вчора я писала, що крисіяни панікують через дим біля Кримського моста, а сьогодні з’явилася версія, що так лапті його маскують від нашої артилерії. Ну так собі ідея, якщо вони це справді роблять, бо з тим же успіхом можна лупанути у ту ж хмару диму, хіба ні? Міст великий, важко промахнутися, особливо коли наша розвідка вже має на нього документацію.
До того ж, це лякає і без того обісраних місцевих зрадників, які у кожному димі і шороху тепер бачать стукіт колес потяга із Правим сектором.

Після введення санкцій росіяни масово їбуться з банками. Альфа-банк відмовляється видавати валюту. Її можна тільки обміняти по грабіжницькому курсу чи конвертувати у рублі. Россельхозбанк припинив валютні перекази нікого не повідомивши.
Тинькофф у 10 разів підняв комісію на брокерські операції, призначив негативну ставку по депозитах у валюті, отримуючи готівкові долари доведеться віддати 12%, а мінімальна комісія за перекази у SWIFT – 200 доларів. Тобто якщо лаптю переказали 200 доларів, їх тупо забере банк, а якщо гроші помилково повернулися до відправника, з нього знімуть 200 за возврат.

Абізяни вкотре пострілялися, цього разу неподалік Токмака, не поділивши награбоване і титул головного абізяна. Популяція таким чином знизилася на чотири особі, зекономивши патрони непереможній українській армії. Ще 10 поранені і тепер їх добиває славетна абізянська медицина.

Левада провела опитування московських лаптів, завдяки чому стало відомо, що вони сумують за IKEA, McDonald's і Zara, імпортними автомобілями, модним одягом і нормальною побутовою технікою. При цьому 70% респондентів вважають, що санкції не вплинуть на розвіток росії, а половина – що вони її ще й укріплюють.
Ну да, вас їбуть, а ви кріпчаєте. Звісно, треба розуміти, що таке Левада і які наративи русні цим намагаються донести


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).