Але "Буча" у складі ЗСУ

До складу нашого флоту введено новенький артилерійський катер "Буча" проєкт "Гюрза-М". У новинах сьогодні про цей катер напевно часто й густо розповідатимуть.

Чи розкажуть про завод-виробник? Чи може розкажуть, що спеціалістів вивозили з окупованих на той час міст? Завод... Може хоч назву скажуть? Так, риторичне питання.

Катер добудований на заводі під час Великої Війни.
Катер спущений на воду на заводі під час Великої Війни.
Так, і випробування пройшов під час Великої Війни.

Чи може розкажуть про банк, який видав кредит на добудування? МО не платило в минулого року, МО не заплатило навіть зараз, вже ПІСЛЯ того, як катер став до складу Збройних Сил України. Звідки були кошти у заводу на завершення будівництва? Банк Петро Порошенко видав кредит, бо ЗСУ потребували цей катер. А розуміючи, що МО не заплатить — доля цього кредиту... Ще один волонтерський внесок, ага. Про це також не розкажуть у новинах.

Чи може у новинах розкажуть про ВАС?

Для мене це особливий катер, адже у березні 2022 року я шукав по всій країні, купував і, використовуючи особливу волонтерську магію, привозив до Києва мастила та технологічні рідини для судна. А ще ми, використовуючи ту саму волонтерську магію, перевезли з Харкова до Києва компоненти бойових модулів. Та ж волонтерська магія допомогла знайти декілька тонн палива у Києві та забезпечити завод пальним для випробувань. І хто оплачував ці мастила чи паливо? Так, це ВИ!

Але про все це не розкажуть. І навряд дадуть заводчанам якісь нагороди.

Але "Буча" у складі ЗСУ, а це головне!

Юрий Бирюков

P.S. На фото — заводчани, "приймальна" команда. Це вони закінчували підготовку катера до передачі ЗСУ.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).