Бік ГУРу

Буданов заявив закордонному виданню, що для України були дуже вигідні атаки на Білгородську область, які, нібито, здійснювали росіяни, що воюють на боці ЗСУ.

Вигода, за словами керівника ГУР, полягає в тому, що це допомогло «розтягнути угруповання військ росіян та відволікти їхні сили на фронті на оборону своїх прикордонних кордонів».

Але ж треба зазначити, що не тільки росіянам довелося перекинути на кордон резерви, а й українцям.

Також для боїв у цих регіонів використовувалася велика кількість боєприпасів, яких, за заявою офіційних осіб, ЗСУ дуже не вистачає на фронті.

За підсумком українським силам і РДК не вдалося закріпитися в жодному н/п, а атакуючі частини зазнали втрат у живій силі та техніці, які дуже були потрібні на Авдіівському напрямі.

По суті створено новий активний фронт, на який обидві сторони мають виділити резерви. І не факт, що Україна має їх більше, ніж Росія. Навпаки - у ЗСУ все частіше говорять про гостру нестачу бійців.

Стверджують, що проти такого розтягування резервів були Залужний із Забродським, але думка Буданова перед президентом виявилась пріоритетнішою і стала додатковим приводом для звільнення Залужного.

До критики Буданова долучилось навіть видання NT. Зокрема, журналісти вказали на той факт, що льотчику-перебіжчику Кузьмінову після втечі з РФ ГУР дозволив влаштуватися в іспанському місті Вільяхойоса, який є базою для російських ОПГ, насичених агентурою ФСБ. Інший російський військовий перебіжчик у розмові з The New York Times сказав, що цей регіон є «червоною зоною».

До того ж дивно, що Кузьмінов не був проінструктований про те, що ні в якому разі не можна телефонувати до Росії, а він по прибуттю почав одразу надзвонювати своїй колишній.

Можна вважати, що він закінчений ідіот, але за цим стоять і проколи української військової розвідки. Хто тепер з росіян захоче співпрацювати з ГУР?

Показово судять й розвідника Червінського, абсолютно ігноруючи поняття бойового імунітету, у той час як окремі операції військової розвідки під керівництвом Буданова виглядають відверто непродуманими.

Я не кажу, що у ГУР немає досягнень - їх багато - але подвійні стандарти та апріорна безкарність Буданова впадають в очі. Чи я помиляюсь і лізу не в свої справи?

Sharp


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).