Хто просував ольгінські методички в українських ефірах?

А які б могли бути заголовки від наших "розслідувачів" - "Прокурор Кулик, який звинувачував Порошенка у втручанні в справи - працював на росію!", "Ще один ньзмейкер "1+1" 2019 року - виявився агентом кремля!", "Хто просував ольгінські методички в українських ефірах?"

Але нема на такі заголовки ні Лєщєнка, ні Скрипіна, ні полуватних Іванова-Пєтрова зі всяких "ісландій", ні заплившого жирком зама міністра Найєма, ні відомих відеоблогерів, і так далєє, і тому подобноє.

Як і раніше, якось не побачили ці та інші антикорупційні акули, що чомусь мочили Пороха всякими "плівками" саме фсбшники типу Деркача, Онищенко-Кадирова та підсанкційні "журналісти" як Дубінський.

Мало того, вони навіть "свідчення" кума пУтіна Медведчука просували на повному серйозі в "справах" проти Порошенка шефа всіх кротів лейтенанта Баканова.... і ніби забуті ці прізвища для наших блогерів-патріотів, свідків "свінарчуків", "Семочко", "котлів" та інших "влада знищує добровольців".
.......
Що ж таке, парні? Де всі?
Там же кисломордий прокурор Кулик теж виявився не отцом, а сYкою, не мовчіть!

Ми ж так можемо відповідь на питання "ви журналісти чи насрано?" сформулювати без вас. Тє.

Валерій Прозапас


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).