Хвалебні оди у минулому

Журнал Time, який називав Зеленського людиною року у 2022, опублікував великий матеріал, який дозволяє скласти його психологічний портрет очима американського журналіста:
виснажений, злий, відірваний від реальності.

Time посилається на найближче оточення президента, описуючи його небажання чути нічого розбіжного з його сприйняттям реальності. В очах американського істеблішменту Зеленський не просто не є переконливим - він став токсичною фігурою.

Постійні звинувачення на адресу союзників дають зворотній ефект: кількість прихильників допомоги Україні скорочується, як і обсяг цієї допомоги.

Зеленський каже, що він найбільше вірить в українську перемогу, а тим часом корупція вийшла на апокаліптичний рівень. «Люди крадуть наче завтра не наступить» - таку цитату одного з радників президента наведено у статті.

Матеріал вийшов по суті розгромним як для Зеленського та його оточення, так і для перспектив України у сприйнятті американського читача. Нас як державу і як суспільство продовжують асоціювати з Зеленським, який вже вийшов із образу. Керівник ОП Єрмак, який спочатку поширив цей матеріал у своєму ТГ-каналі, потім видалив пост.

Овацій у Вашингтоні стає все менше, а на Банковій ніхто не просто не знає як вирішувати нагальні проблеми, а й, судячи з усього, навіть не збирається над цим працювати. І ця відсутність адекватності, насправді, є страшною.

@zakrytazona


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).