Медійний ефект найбільший

​​Чим більше читаю про дії русскіх добровольців-антипутінців на Білгородщині, тим більше сумніваюся що їх формувала зелена влада. Якби таке формували зелені, вийшла б "Гвардія наступу" - тони піару і брендбуки за дуже непевних досягнень. А тут... 

Все що у зелених показує себе гарно це не створене ними самими, це те що виканючили у Заходу. Через те, виникає питання, може й справді загін російських добровольців-антипутінців сформували і навчили англійці? Це як раз в їхньому стилі. 

І ще. Бої на Бєлгородщині вже нагнали страху на русскіх - ті раптом побачили що їхній кордон відкритий мов прохідний двір. Що СВО запросто може прийти в їхні домівки - і до цього взагалі ніхто не готовий. Бо вся "друга армія" згорає в Бахмуті і під Вугледаром. Більше скажу, примара російського корпусу тепер буде висіти над Кремлем нічним жаховистком. Але. 

Ще більше колінки зараз мають затремтіти у Лукашенка і його поплічників. Існує, знаєте, такий батальйон ім. Каліновського...

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Ця подія має дуже великий медійний ефект. Справжній медійний вибух. Особливо на росії. Та в Україні перебиває здачу ворогу Бахмута, хоть і тимчасову... А кодло на Банковій якраз у медійних ефектах розуміється найкраще. Таким чином не варто виключати и версію про нашвидкуруч сплановану акцію Банкової для перебиття обговорення здачі Бахмута. Найближчі декілька днів все прояснять.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).