Інтригу можно накачувати удвох

Петро Порошенко так ненав'язливо й ніби між іншим сповістив, що буде висуватися на президентських виборах. Згадав про це, відповідаючи каналу Al Jazeera. Раніше відмовлявся відповідати на такі питання. І зараз тему в Україні не розкручує. Це сигнал для Zе, щоб не розслаблювався.

Зараз також добавив, що для проведення виборів спершу треба досягнути успіху в бойових діях. Натяк Zе, який уже і з головою й із своїми "залізними" у виборах, що перед тим, як оголошувати свої мирні плани та договорняки з ворогом, добийся успіху у війні. Без того навіть хитке перемир'я неможливе. А отже й вибори. Показово, що саме зараз Порошенко вперше згадав про участь у виборах. Уже ясно, що оте Zе тягне країну в свої домовленості. А потім планує ошарашити нас своїм блискавичним перемир'ям і дуже стрімкими виборами, коли інші просто будуть не готові (тільки Zе єдиний зараз до них готується). Тут попередження, що все це добре видно й приховати не вдасться. Гри в одні ворота йому не дадуть зіграти.

Ну й звична фраза, що після вступу України в ЄС він буде балотуватися в Європарламент. Але для цього спершу потрібно нам обрати Порошенка в президенти, інакше ні ЄС, ні НАТО нам не бачити.

Отакі симптоматичні повідомлення.

Тарас Чорновіл


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).