Оманськи договорняки зобов'язуют

[Почитайте уважно і спробуйте проаналізувати те, що відбувається в країні]

Тоді, в перші чорні дні повномасштабного вторгнення, Сергій Пашинський привіз на Лаврську… (ні, не бухло, про яке згадують «сидельцы» бункерів на Банковій)… він привіз ПТРК «Стугна» та «Корсар». В незвичному пісочному кольорі та арабською вязью на моніторах. Прямо там, на асфальті офісного паркувального майданчика, почалось термінове навчання розрахунків. Бо на Київ йшли колони російської техніки, а країну готували лише до шашликів. Скільки було всього знищено з тих ПТРК, я не знаю. Це краще спитати у Тетяна Чорновол.

А вже потім, усі почули історію як рятували єдиний зразок САУ «Богдана». І до цього теж буд дотичний Сергій Пашинський. Так, так… Це саме та «Богдана», яка наносила вогневе ураження по російських окупантах на острові Змеїний. Але, якщо би не Пашинський то по острову стріляли би асфальтом та шампурами.

І ось, вуаля… Сергію Пашинському, голові асоціації оборонних підприємств, прилетіла «ответка». Ні, ні… Що ви? То випадково так трапилось, що наші следаки в черговий раз неймовірно сильно обрадовали Кремль.

Олексій Петров

p.s. Зрозумійте просту річ. Доки будуть в країні траплятись такі «випадковості», як наприклад із Романом Червинським або як зараз, із Сергієм Пашинським, то зовсім неважливо які героїчні та впізнавані прізвища і на які генеральські посади будуть призначені. Зрозуміло чому, чи це теж треба пояснювати?


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).