Підтримка США

Курт Волкер:

З внутрішньополітичної точки зору для американської адміністрації було б краще, якби Україна просувалася швидше. Тому що їм доводиться наводити ці політичні аргументи в США, їм доводиться отримувати фінансування від Конгресу. Але дуже несправедливо звинувачувати Україну в цьому, коли у нас пішов рік на прийняття рішення щодо F-16, і ми досі не надали ATACMS. Ми могли б зробити більше, щоб допомогти Україні бути швидшою.

Якщо ви запитаєте, чи підтримуєте ви Україну, приблизно 67% республіканців відповідають, що так, ми її підтримуємо. Коли ви питаєте, чи варто витрачати стільки грошей, то підтримка серед республіканців знижується лише до 40%. А коли ви пояснюєте, що мова йде про 3,5% річного оборонного бюджету США, які ми фактично віддали Україні, і це призвело до того, що Україна вижила, а Росія розірвала себе на шматки, тоді цифри з боку республіканців знову повертаються до 60%. Тож це питання надання їм правильної інформації, трохи випереджаючи їх у цьому питанні. І я думаю, що основа підтримки тут.

Річ номер один, яку прагне зараз здійснити Україна, і, як на мене, це вдасться, — зробити непридатним сухопутний зв’язок між Ростовом-на-Дону, окупованою частиною Запорізької області та Кримом та переконатися, що міст через Керченську протоку не можна використовувати.

Якщо Україна зможе зробити ці дві речі, то матиме ефект ізоляції сил в Криму на зиму. І я думаю, що це цілком ймовірно може статись вже цього року.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).