Переплюнути януковича

Поки проукраїнська опозиція дотримується принципу єдності, влада влаштувала політичне переслідування дочки депутата ЄС.

Дочці нардепа Володимира Ар'єва — Ярині — фальсифікують справу про ДТП. В листопаді 2022 року, під час одного з блек-аутів, вона потрапила в ДТП – зачепила жінку, яка без світловідбивачів переходила дорогу у темний час доби.

Ярина відразу співпрацювала зі слідством, надала допомогу потерпілій, погодилась на усі експертизи, і не намагалась «порєшать» питання чи втекти від відповідальності.

Після ДТП у Ярини навіть не забрали права, бо тести на алкоголь та наркотичне сп’яніння не зафіксували нічого.

Але днями слідчі змінили деталі справи, що миттєво підхопили інформаційні шавки ОП – «донька нардепа ЄС під речовинами збила людину».

Все вказує на політичне замовлення цієї справи. Бо діяльність нардепа Володимира Ар’єва дуже муляє офісу Зеленського. Це він ще пару років тому викрив офшори Зеленського, куди той виводив гроші, зокрема і вкрадені Коломойським із Привату. Потім він активно висвітлював справу про зрив спецоперації із затримання вагнерівців, яку скасували наказом із Банкової в останній момент.

А останньою краплею, очевидно, стала його спроба взяти на поруки розвідника Романа Червинського, якому шиють дику справу про зраду лише за те, що він не злякався назвати Єрмака винним у зливі вагнерівської спецоперації. І який прямо каже, що на Банковій засів російський кріт в близькому оточенні Зеленського.

Тож щоб закрити рота Володимиру, влада вирішила бити по найболючішому – по дітях. Очевидно, задіяли для цього одіозного радника Єрмака Татарова, який керує правоохоронною системою із Банкової і усю ботоферму Подоляка для інформаційної травлі.

Мабуть Ар’єв дійсно наблизився на до правди, раз пішла команда на дискредитацію його дочки і фальсифікації справи на рівні прокурорів.

Але порівняйте який контраст із справою про ДТП нардепа-слуги Трухіна.

  • очевидці події стверджують, що саме Трухін був за кермом своєї елітної Ауді А8 в момент ДТП
  • Трухін ТРИЧІ відмовився проходити тест на алкоголь.
  • Трухін намагався на місці «порєшать» справу телефонним правом – дзвінком міністру МВС
  • Трухін пропонував 150 тисяч хабаря копам із спортивної сумки, напханої готівкою, яка лежала в його багажнику, щоб «тіхонєчко уйті в лєс».

І нічого. Закрив своє питання, як і хотів – за 150 тисяч доларів, правда через суд і угоду зі слідством. Зберіг посади, права і не поніс жодного покарання за спробу хабаря і потенційну п’яну ДТП. Бо в Раді всі знали, що Трухін – касир «слуг», який доставляє готівку монобільшості для зарплат у конвертах. Тих самих 20-30-50 тисяч доларів, які щомісячно отримували слухняні нардепи.

Ось що буває, коли влада відчуває вседозволеність і безкарність. І це до болю схоже на методи кремля, проти яких сотні тисяч українців воюють зі зброєю в руках.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).