Питання про мости

(Дивлюсь інтерв’ю полковника спецслужб Украініи та охує… шикарна погода за вікном).

Полковнику Роману Червінському, суд припаяв шістьдесят діб під вартою. Але, подивишись його інтерв’ю, я цілком розумію, що все мусило бути трохи інакше. Якщо би я, громадянин України Олексій Петров, будучи спікером Верховної Ради, почув би ТАКЕ інтерв’ю людини, яка має прямє відношення до спецслужб країни, то вже наступного дня, терміново зібрав би закрите засідання парламенту. Щоби призначити купу ТСК, але насамперед заслухати його та усіх посадових осіб, про яких йде мова… Бо це не скандал. Це глобальний ПІЗД@ЦЬ!

Якщо на самому верху спецслужб сидить потвора з куратором на Лубянці, то ми втомимось ховати хлопців! Нехай цей грьобаний марафон, хоч тридцять раз розповість про два-три тижні… Якщо наверху МОЖЛИВО сидять агенти російських спецслужб, то все дарма! Будь який шикарний військовий план наших генералів, може в решті решт перетворитись на… Ні! Не хочу про це думати!

Верховний Головнокоманлувач Україні МУСИТЬ в прямому етері сказати усім, що він повністю довіряє (або навпаки) людям, прізвища яких пролунали в цьому інтерв’ю, як тих, хто може працювати на ФСБ, ГРУ чи російську СВР.

Ну в якості вишні на тортику. Це фото, два йо…па зробили на полігоні Яворів. А потім туди прилетіли «Калібри». Хтось і за щось відповів? Ні… Бо ці морди свої! І звичайно все було випадково! Інакше ніяк

Олексій Петров


арахамія і подоляк піаряться на весь світ на Яворівському полігоні
під Львовом напередодні ракетного удару росії.
Загинуло 35 осіб, поранено 180.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).