Публічна імітація стимуляції

Свіжі орієнтовні дані про втрати ворога. Перейдено позначку в 185 тисяч штук. Знову повертаємося до статистичних оцінок. Статистики не може бути, коли згадуємо наших загиблих героїв - там кожне втрачене життя велика трагедія і рєзніковські "міряння трагедіями" з жертвами землетрусу в Туреччині подвійно тупі й цинічні. А про цих рашистських недолюдків, яких навіть рідним не шкода, тільки так і слід говорити. Отже, закобзонено за добу 630 окупантів. Це направду дуже багато Тим більше, що за цей час Генштаб відзначив 30 відбитих атак ворога. Цю трансформацію можна пояснювати двома причинами. Перше - висока інтенсивність боїв у Бахмуті, де великі втрати, на жаль, з обох боків. Там переважно не йдеться про окремі атаки, адже йдуть жорсткі міські бої. А друге - недавно повідомлена кількість утилізованої русні явно була нижчою за очікувану при тодішній інтенсивності боїв і кількості ворожих атак. Також були підірвані ряд споруд, де отаборилися вороги. Їх кількість могли тільки зараз частково встановити завдяки фронтовій розвідці та включити у зведення.

Особливих змін у бойових дях не було. Хіба знову дещо зросла активність ворога в Авдіївці, відновилися безуспішні спроби наступу на Вугледар та трохи притихло на Лиманському напрямку. Найважче зараз у Бахмуті й Мар'їнці. Уся купа заяв, що ще від Великодня йде наш наступ, відверто дивує. Йде підготовка до нього. Хочете підготовку назвати частиною наступу? Та коли нема чим зайнятися, то хоч штурмовими діями називайте, нічого це не змінить. От Німеччина почала наступ на Польщу 1 вересня, а на СРСР 22 червня. А активну підготовку, провокативні обстріли, закидання дрг та інші армійські дії проводила до того щонайменше тиждень. Щось не чув я повідомлень, що друга світова почалася 20 серпня, а німецько-совєтська 15 червня. Ця вся балаканина від хронічного неробства в міністерських та опівський. Ну, й деякі адекватні люди вирішили погратися в слова через нетерплячку. Все почнеться, коли командування бачитиме достатню готовність. А коли це станеться я не знаю й у жодному разі не повинен знати.

Ще нам вкинули іншу беззмістовну суперечку: наступ чи контрнаступ? Знову ж, а не все-одно? Хоча різниця таки безумовна. Але самі задумайтеся: на півдні від Василівки й майже до Вугледара, де ворог остаочно перейшов до оборони та не атакує й не наступає, наша операція точно буде саме наступом. А тепер уявіть, що ЗСУ вирішать здійснити прорив (реальний або відволікаючий) на Кремінну чи й просто на Донецьк, не кажучи вже про контр-удар в районі Бахмута. Там ворог здійснює наступальні дії, а в нас автоматично буде контрнаступ. Тому надати загальну назву всій операції, якщо бути надто прискіпливим, виявиться проблемою. А воно не однаково? Головне не те, що там подоляки з арєстовічями протрублять, а те, як реально піде прорив фронту нашими військами, як ти його не називай.

Тарас Чорновіл


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).