"Бунтарі" стіхли перед бунтом

​​Шокуюча новина! З РосТБ зникло шоу Ольги Скабеєвої та Євгенія Попова. Причина - у програми шалено впали рейтинги. Та сама проблема у Владіміра Соловйова, його бурні шовіністичні істерики росіянам більше не заходять.

Шоу Скабеєвої ніби обіцяють повернути 9 січня. Повернуть чи ні - побачимо, і як зміниться тональність Скабеєвої - так само. Але сам факт показовий. Імперсько-шовіністичний угар у росіян помалу проходить. Що й не дивно. Не можна на рівні істерики жити вічно. 

І так. Посидіти під артобстрілом або отримати похоронку на сина чи брата - це сильно прочищає мозок. Чимало дурниць миттю відходять на другий план. 

Поки що русскіє намагаються тікати від реальності в "об'єктивність" і в "поза політикою". Але проблема в тому, що у них насувається нова хвиля мобілізації, під яку Кремль готується закривати кордони РФ. А це означає що ущент немотивованих осіб в частини будуть за6аняти силою. В історії Росії таке вже було, у 1917 р. 

Чи призведе це до протестів всередині Росії? Навряд чи. А от до неорганізованих соціальних вибухів довести може запросто. Повторю те що вже писав. Я не вірю в російський Майдан. Я вірю в "рускій бунт, бессміслєнний і беспащадний".

© Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).