Роботи тупо непочатий край

У Львові десятки тисяч переселенців з ху.йовою українською.
У Станіславі то саме.

Роботи тупо непочатий край.

Та піди хоч в одне "переселенське гетто" в Запоріжжі, Дніпрі чи Словʼянську, та йоп твою мать. Поговори з людьми. Просто курvа сядь і поговори з тою дитиною, яка може українську чула лиш в ящику. Потримай її за руку. Відчуй глибину тієї прірви з якої вилізли десятки тисяч наших співгромадян.
Поплач з ними.
Поїж з ними тої не свіжої булки, давись нею але їж, подивись в ті очі. Очі в яких нема ніх.уя, ні минулого ні майбутнього, а тільки черги за теплими сніданками і речами дитині на зиму. Так так, отам біля катедри, стань з ними в чергу, розговори любу з них. Приготуй їм чаю. Залізь в їхню шкіру і душу.

Ти ж хочеш українізації. Хочеш? Чи хочеш помсти російськомовним?
Тут треба визначатись. Бо одночасно і те і те не вийде.

Збери їх в любому кафе, 20 жінок з дітьми які бавляться чужими подарованими іграшками.
Візьми їм кави з пляцками.
Чи льодів і цукрів файних.
Повий.обуйся трішки врешті решт. Але акуратно і філігранно. Потім відмотай назад, дай себе трошки пошмагати докорами і переселенською іронією.

Проведи лагідний майстер клас української мови під жарти і смішки панянок і оточуючих. Це ж знімуть і завірусять на тік ток як Іра з академічної гарпії раптом перетворюється на просту і ніжну українку яка помагає своїм співвітчизникам ні, не тільки краще говорити українською, а жити блть. Жити між уламками минулого і сьогодення та картковим будинком майбутнього. В якому ніхто з нас не був і ніколи не буде ідеальним.

Здавалось такий момент. Можна вистрілити в зовсім іншому амплуа. Та обіграй якось смішно свій колишній зашквар з іменами дітей в садочку. Віруснись в мережах. Їзди по країні.

Помагай людям повернутись не тільки до рідної мови, але і до життя.
Приїдь в той сраний університет в Дніпрі де викладачі проводять лекції російською, поговори з ними.
Поможи, покажи, навчи.
Помири всіх.
Внеси хоч один кварк впорядкованості в наш вічний хаос боротьби і розбрату.

Ні блть. Треба всіх взяти і обісрати, обізвати, все розтрощити, поламати, наплювати на все, збільшити ентропію і ненависть всіх до всіх, розтоптати все своєю пихою, всіх посварити і розплодити ненависть яка і так кожного з нас пожирає зсередини. І пожирати почала ще більше і швидше з 24 лютого.

А потім якась почвара приходить і пише мені, що вкраїнці знову дурні бо Орлицю викинули на смітник, а через ту ненависть до неї пожираємо один одного.

А хто блять плодить ненависть?
Хто ця загадкова істота?

Ірина Дмитрівна блискучий фахівець і науковець.
Вона розвалить любого хто сяде з нею дискутувати на більшість тем по історії, літературі, релігії і культурі.
Я це говорив весь час і не відмовлюсь від цих слів ніколи.

Але іронія в тому, що така людина настільки не пластична і через свою пиху, невміння себе продавати заради вищого блага, вона також може розвалити і той мовно-історичний консенсунс, в якому зараз перебуває наша не ідеальна нація. А без консенсусу розвалиться і східний фронт після чого розвалиться наша Держава.

Ми надто багато ригнули кровʼю і кишками щоб дозволяти собі такі експерименти.
Надто дох.уя "Марсових полів" по наших містах і селах. Полів на яких денно і ночно виють матері, жінки і доньки. Виють на хрестах з темними очима і чорними головами.

Вибачте, але ми вже заплатили оверпрайс. А ще скільки розплати попереду і після.

Victor Datsko


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).