САНКЦІЇ ПРОТИ ТУРЕЦЬКИХ ФІРМ

"Рейтерс" повідомили про про запровадження санкцій проти п'яти турецьких компаній включаючи Margiana Insaat Dis Ticaret та Demirci Bilisim Ticaret Sanayi. Компанії постачали до Росії комплектуючі до БПЛА, датчики й вимірювальне обладнання, електронні компоненти й чіпи, здійснювали ремонти російських суден.

Фокус в тому, що Туреччина - країна НАТО. Ба-більше, є інформація, що мала місце розмова Байдена з Ердоганом, де Ердогану було доведено, що спроби рідносити і Богу свічку, і чорту коцюбу для нього погано завершаться. У нас багато писали про істерику в Москві через участь США у навчаннях у Вірменії. Менше відомо про істерику в Анкарі. Втручання США зриває військові плани Азербайджану, читайте - ламає інтереси Туреччини на Кавказі.

Позаяк - нефіг.

Що це означає? Чи означатиме це що потік іноземних комплектуючих для Москви пересохне?

Не факт. Але цінник зросте у десятки й більше разів. Сам факт того, що впроваджено санкції проти фірм з країни НАТО, це дуже промовистий сигнал. Санкції - як судимість. Здобути легко, позбутися дуже складно. Фірми з Індії та Сингапуру, які зараз продають Москві комплектуючі (за долари а не за рупії, звісно) тепер працювати будуть тільки через треті руки (заплатити треба всім трьом) і цінник задеруть до небес - за ризик. Простіше кажучи "а куди ти, голубе, дінешся - плати".

Нагадаю Москва уже має проблеми з пальним і вже ударно скорочує розхідну частину бюджету. Доведеться обирати, або занурити Росію в повноцінний голод, або - випускати менше ракет.

Подія знакова. І подія важлива. Союзники нас підтримують. Це дцже важливо. І це - не межа.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).