США ЗАХИЩАЮТЬ НЕ НАС

Вся стрічка новин у гнівних репліках: "США живуть подвійними стандартами! Чому країни НАТО збивали "Шахеди" що летіли на Ізраїль - і не збивають ті що летять на нас?"

Відповідь очевидна. Тому що у Ізраїля з країнами Заходу абсолютно свої особливі дипломатичні стосунки. Стосунки, які ізраїльська дипломатія вибудовувала десятиріччями. Я не пригадую жодного випадку, аби президент Ізраїлю припирався на міжнародні переговори з неголеним рилом і в засаленому кітелі або в светрі - аналогу зачуханої фліски ім. ЗЕ. Я не знаю жодного випадку, аби Ізраїль бикував на міджнародних переговорах в стилі: "Ви всі нам винні!" І вже тим більше я не пам'ятаю від президента Ізраїлю заяв типу: "Якщо США нам не допоможуть - ми програємо!"

На відміну від.

Розумієте, правда життя проста і примітивна - подобається це комусь чи ні. Перше правило - допомагають тим хто б'ється сам. Допомагають країнам чиї президенти заявляють "Ми створимо армію вдов і сиріт", а не "Якщо нам не допоможуть - ми програємо". Я вже десятки разів питав - який наш план на війну? Зелена влада його бодай раз озвучувала? Як ми збираємося воювати? Скільки людей треба призвати, скільки залишити в економиці, які галузі економіки треба розвинути і що держава робить для того? Що казати Остіну в Конгресі, коли його питають: "Якою буде перемога України? Відновити кордони? З Кримом теж?"

Друге правило - ніхто не любить халявщиків. Де був би Ізраїль, якби там заявляли: "Не треба будувати оборонні заводи, бо їх розстріляє ворог - треба все брати у Заходу". Получили? Ізраїль свого часу з Заходу тягав не зброю - він тягав верстати аби на них виробляти відомі ізраїльські УЗІ, Галіли, Тавори і шикарні ізраїльські безпілотники.

А ми?

Мені особливо сподобалися заяву штибу: "У Заходу сотні танків, купа "Петріотів" - чому він не дасть їх нам?" Чому не дасть? Агов, чудики! У Заходу є танки, Бредлі, Хаймарси та Петріоти тому що країни Заходу їх... купили. Тому що вони вклалися в розробку, зробили, випробували і замовили. Країни Заходу, не маючи Росії під боком, ударно вкалували аби зміцнювати свою обороноздатність. А ви? Що ви зробили? За кого ви голосували, за того хто хотів кріпити обороноздатність чи за того хто гречку носив?

Ви плачетеся, що якщо програємо ми, Заходу доведеться мати справи з Москвою сам на сам? Та Захід справи з Москвою сам на сам має останні років 500 - навіть в ті часи, коли ваші дідусі були частиною московського мобрезерву. Ви пропонуєте Заходу делікатне питання їхньої безпеки довірити вам, передавши вам зброю на мільйони доларів?

Агов! А ви самі передали б справу своєї безпеки країні, де прямо в розпал війни знімають з головкомів харизматичного авторитетного командувача, і міняють на особу, яку армія відверто зневажає - а більшість населення про це ані мур-мур? І це тільки одна ознака, яка має сильно занепокоїти країни Заходу.

Очевидно. Країни Заходу, і НАТО в першу чергу, не влазять в нашу війну глибше певного рівня, бо не хочуть псувати стосунки з Москвою глибше певного рівня. Бо коли вони мають справу з Ізраїлем, то точно знають що мають справи з дорослими, які переможуть і без Заходу - але значно більшою кров'ю. А коли Захід має справу з Україною...

Країна яка обрала "просто хорошого хлопця" без політичного грунту... Кого Україна обере президентом завтра? Іншого коміка? Топового журналіста - бо правильні речі говорить? Ексцентричну депутаткиню? А ви самі рветеся допомагати країнам Південної Америки, наприклад?

Хотів завершити фразою штибу "хочете аби до вас ставилися як до дорослих - дорослішайте". А потім подумав - нащо знову переливати з пустого в порожнє? Бо насправді за всім цим ниттям не стоїть нічогісінько. Ті хто самі будують своє майбутнє власними руками - і так це все розуміють. А ті хто ниє...

Та все одне знову побіжать до тих самих США - гроші канючити. Бо більше ні до кого. Пониють - і побіжать. Нити і канючити - вся їхня сутність.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).