​​СТАЛИСЯ УКРАЇНЦІ

Кілька днів я зі зловтіхою спостерігав за тим як виверталися позитивні блогери аби виправдати владу в яєчному скандалі.

Так, все неймовірно знайомо. Так, колись я сам так само строчив доводи аби довести, що скандал роздутий на пустому місці. Колись я так само відчував це - ти доказуєш, ти наводиш логічні доводи, сперечаєшся до стану катарсису.

А тебе, не те що не чують. Тебе просто не хочуть чути. Взагалі не хочуть. Навіть не маючи що відповісти на твої доводи, опоненти повторюють "Ми знаємо, він крав, а докази будуть".

Агов, ЗЕботва! Я точно все описав? Так-так, абсолютно все те саме що й зараз, сталося під час скандалу "свинарчуків". Коли конторка Бігуса склепала звинувачення в корупції з факту, за який в Британії часів Другої Світової війни Гладковський отримав би державну нагороду або лицарське звання. Під час війни він купував дефіцитні прибори для військової техніки прямо у країни-агресора. Весь злочин "свинарчуків" полягав в тому що він не повідомив (і не міг повідомити) скільки й кому давав хабарів аби привезти прибори для української тезніки прямо з Росії - звідти й буда різниця в ціні. Та хіба цікавило все це Бігуса, Іванову, а з ними і все інше суспільство, яке із задоволенням тоді волало: "Свинарчуки-и-и!"

Нині те саме суспільство не менш задоволено волає "яйця в кілограмах!" Я зараз навіть не хочу розбиратися крали чиновники Міноборони на харчах чи ні. Не про це мова. Суспільство переконане - крали. Суспільство не вірить в байки про "російсько-порохоботське ІПСО" (вистачило ж розуму таке вигадати!), суспільство регоче з пояснень про переведення яєць в калорії, а калорій в кілограми. Суспільство переконане, чиновники крали. Чому?

Та просто все. Суспільство - це ті самі українці, які зробили Зеленського владою. Поправка, це не принципові громадяни, з твердими політичними переконаннями. Це ті, що голосували під час війни за "просто перестати стріляти" та "зійтися посередині". Що в ОПУ всерйоз вважали, що всі ці люди зараз постають патріотами? Та фіг там.

Ці люди зараз люто незадоволені. Тим що вони повірили розповідям Зеленського про шашлики у травні - і втратили майно і родичів. Тим що вони чекади від Зеленського завершення війни шляхом переговорів, а здобули війну в набагато важчій формі. Тим що їхній рівень життя обвалився. Тим що їх зараз мобілізують в армію.

А навіть ті хто пішли в армію... Транспорт волонтерський, а ремонт за свої. Старлинки волонтерські, а ремонт за свої. Екофлоу, генератори, рації, безпілотники, приціли, тепловізори, буржуйки... Та навіть форма. Все волонтерське. Та чого там? Я знаю, що в "Справи громад" допомогу по забезпеченню армійських частин просять бойові комбриги і командувачі ОТУ. Армію забезречують самі громадяни. А МО?

Від МО в безмежних кількостях бачили харчі. Виявляється тепер, що і з харчами не все гаразд. Когось дивує от така реакція суспільства?

Очевидно, суспільство уже щиро переконане - крадуть. Тепер суспільство шукає конкретні приклади і хапає перші-ліпші. Щось пояснювати суспільству марно. Воно для себе уже все вирішило, засудило і винесло вирок.

А кіно не завершилося. Американці вже проводять аудит допомоги наданій Україні. Очевидно, результати цього аудиту потраплятимуть в пресу. І корупційні скандали спалахуватимуть знову і знову. Чим відповідатиме влада? Знову волатиме про "ІПСО росіян і порохоботів"? Так не повірять же.

Вітаю владу. Вона нарвалася на українців. У всій їхній красі. Українці - от такі. Вони можуть полюбити так, що віддадуть 73% голосів. Але якщо вони розчаровані, що доводити щось буде марно. Діятиме не логіка, а емоції. А емоціям марно щось доводити.

Позитивні блогери й самі це розуміють, тому й волають останнім часом збурено: "Кугути!"

Хоча очевидно. Не нинішній владі дорікати українцям. Команда ЗЕ владою стала скориставшись от саме цією властивістю українців. Сама скористалася - сама й потерпатиме.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).