Суворо секретне трепло

Росія на місяць виготовляє 25 "Калібрів", 2 "Кинджали", 35 Х-101, 5 балістичних ракет 9М723 до "Іскандер-М", - ГУР МО
------------
Лише недавно Ванга годував нас прогнозами як ракет у ворога залишилося "на 2-3 залпи".
Після цієї заяви ворог випустив сумарно вже 530 ракет, що значно більше 2-3 залпів по 50-70 ракет, навіть, якщо відняти С-300.

Цією цитатою ГУР розписалося, що розвідки в країні немає.
Розвідка не зуміла виявити плани ворога по виробництву ракет, підготовку виробництва, налагодження каналів поставок контрабандних запчастин для ракет, і ці канали вчасно перекрити.

А це означає, що Буданов агентурних джерел в Росії не має.

Але це було очевидно для всіх, хто хоч трохи слідкує за справами у розвідці. Буданов замість розвідки створив підрозділ спецпризначення. Він знімає красиві роліки для Зеленського, ходить "в штурми на Харківщині", приймає участь в перестрілках і ламає шиї ворогів ударом ребром долоні.
А стратегічна розвідка - розвалена.

Із цього в свою чергу слідує висновок: посадова особа, яка відповідала за стратегічну розвідку, роками займається бездіяльністю.

Численні провали розвідки - лише наслідок від призначення некомпетентного спецназівця, який сподобався Зеленському, на посаду, де потрібний дорослий мужик з величезним досвідом і здатністю не піддакувати, а суперечити начальству.
Через це - провал 24 лютого, коли "Буданов єдиний попереджав", але не мав яєць змусити кловуна прислухатися до себе. Буркнув щось там, типу "попередив", і шмигнув в нірку. А те, що загинуть десятки тисяч людей - "я переживав за кар'єру".

Ну а потім годують народ і себе цими дитячими казками-"прогнозами", наче якийсь таролог, як через 9 днів ми вже мали увійти у Крим (в попередній версії - до кінця 2022 року).
Висновок очевидний: Буданова треба перевести у ЗСУ керувати якимось підрозділом спецпризначення, а розвідку вибудовувати заново. Її треба посилювати кадрово, призначати туди дорослих дядьків із фронту. І все це контролювати механізмами парламентського контролю, а не демченками.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).