УКРАЇНЦІ: ПРЕЗИДЕНТ ВИННИЙ

Із задоволенням подивився як сьогодні палало в ОПУ через опитування "Демократичних ініціатив" за яким 78% українців вважають, що за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях винний Зеленський В. О. особисто. Сьогодні вже поплакалися Фьодоров, Арахамія, Стефанчук, Корнієнко. Звичайну ЗЕботву і сумісну з неї ЗЕкту я взагалі не загдую - там по команді "фас" ротами засмерділи зразу всі.

Повний набір кліше. Президент, мовляв, не може відповідати за все! За корупцію відповідають силовики! Президент - хороший, він ночей не спить - все думає як би у Заходу ще зброю поканючити (дають - після кожної розмови Залужного з Міллє). І взагалі це все вороже ІПСО! Ні, це порохоботи! Тобто, це порохоботське ІПСО! А насправді!...

Коротше, тон істерики зрозумілий.

Зеленський наразі не висловився ніяк. Він лише оперативно заветував законопроект 9534 і заявив, що декларації чиновників мають буті відкриті. Похвально. Я навіть здогадуюся через які події в Зеленського виникли такі думки - досі він відмовчувався.

А що з усієї цієї вакханалії дізнався я? А те що з рейтингом у влади - швах. І на Банковій про це гарно знають. Тому й істерять. Бо зараз влада максимально використовує війну аби створити ілюзію всенародної підтримки себе-коханої. Але не виходить ні чорта.

По-перше, самі чиновники і депутати зі служок, бачать - їхній час добігає кінця. Тому крадуть як не в себе... і тим провокують нові корупційні скандали.

По-друге, ну от неможливо в демократичному суспільстві сховати настрої. Коли лише два тижні тому я навів результати опитування Інституту соціології за якими довіра людей до центральної влади за півроку упала удвічи (до 20% проти 41 у грудні), а відсоток тих хто вважає що влада не справляється зі своїми обов'язками зріс від 9,3% до 18,3%, до мене натовпами прибігли коментатори з байками що от всі бабки з якими спілкуються вони - поголовно за Зеленського.

Я навіть здогадуюся звідки ті коментатори набігли - у мене група знайомих нещодавно відверто позеленіла з цілком очевидних причин. Але то таке.

Влада думає переконати людей, що її підтримка все ще 73%, а всю статистику що свідчить протилежне замовляють вороги?

Я можу владі нагадати як вона сама била на статистику у часи Порошенка. Як вона роздмухувала корупційні скандали - не доказано наразі жодного. Я можу нагадати як представники ниніцшньої влади тоді (під час війни, на секундочку) збирала протести апелюючи як раз до опитувань - те чого наразі порохоботи не роблять, бо не мають коли - вони воюють. Я багато чого можу нагадати.

Можу нагадати, як тоді я казав, що команда Зеленського зіграла на властивості українців звинувачувати верховну владу у геть чисто всіх гріхах - саме ця звичка українців Зеленського з посіпаками поховає. Це й відбувається.

Корупційні скандали навалюють хвилями. Роздмухують їх всі ті, хто й за Порошенка - Ніколов, Бігус, Дубінський, "Українська правда". Ніяк не спишеш на порохоботів. Народ вважає винним у корупції в уряді і військових адміністраціях Зеленського.

Це - реальність. Зеленій владі час навчитися з нею жити. Скандалів і карколомних рейтингів буде тільки більше. Про це я теж давно попереджав.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).