Вивести своїх з-під удару

Отже, деркача, медведчука, кузьміна і козака президент Зеленський позбавив громадянства. Не буду заглиблюватися в юридичні умовності, бо мене турбує інше:
-кузьмін п'ять років після майдану переховувався закордоном, і лиш за часів Зеленського, з порушенням закону, був обраний до ВР. Щобільше,він був включений в тск,яка мала вивчити справу вагнерівців ( щоб бути в тск треба було мати допуск до державної таємниці... ЄС не допускали на тск, а опзж- будь ласочка)
-медведчук раптово теж за часів Зеленського стає депутатом, оперативно нарощує статки, а ще, будучи співвласником плюсів, робить усе для того, щоб Зеленський став президентом.
-козак за часів Зеленського скуповує телеканали, які активно працюють на владу і ... активно поширюють жорстку московську пропаганду.
- деркач, уже будучи під американськими санкціями, стає основним партнером Зеленського у переслідуванні Порошенка, на деркача по суті працювало державне бюро політичних репресій, він активно разом зі слугами боровся проти нашого партнерства з Америкою.

Зараз їх позбавили громадянства, а отже їх вивели з-під 111 статті ККУ про ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ.
.........
Тобто їх відпускають у вільне плавання, бо вони забагато знають?

© Софія Федина


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).