​​ВЛАДА ПРОВОКУЄ ПРОТИСТОЯННЯ

Влада, а ти не боїшся заводитися з Кличком? Ти з Києвом граєш. А Київ - місто двох революцій, які сталися нещодавно.

Дволичність - фірмовий знак зелених. Волаючи весь час "треба забути про політичну боротьбу до кінця війни", вчора представники ОПУ зайнялися тою таки політичною боротьбою. 

В Києві загинули люди - через те що сховище виявилося зачиненим. Через те що той, хто мав від сховища ключі, не відкрив його вчасно. Бо якби сховище було відкрите весь час, швидше за все людям які прибігли ховатися, ховатися довелося б у барлозі безхатченків чи у притоні наркоманів. Хтось сумнівається у цьому? 

Проте. Відповідальною за сховища є Військова адміністрація Києва на чолі з генералом Попко. Ще 24 травня він відрапортував що всі укриття в століці будуть відчинені. Не були. На місці, за сховища відповідала адміністрація Деснянсткого району, яку очолює Дмитро Ратніков - представник "Слуги народу", на секундочку.

Хтось згадав про цих осіб? Ні, всі камені зразу ж полетіли в Кличка. Чому? Бо, секрет Полішинеля, команда ЗЕ від дня президентсьеих виборів силиться опанувати владу у Києві. Бо сидячи в Києві, реально, столицю зелені не контролюють. В Києві більшість - це партія Кличка і ЄвроСолідарність Петра Порошенка. 

Натомість. Керівником прокуратури Києва шойно призначений одіозний Олег Кіпер. А Зеленський вже заговорив про можливість нокауту - зрозуміло кого він має на увазі. Далі зрозуміло?

Очевидно, влада вирішила скористатися моментом і повалити Кличка. І отут я владі маю нагадати, що Віталій Кличко мером Києва обраний більшістю киян в один тур. Я маю нагалати, що кандидат від "служок" Ірина Верещук програла навіть представникам ОПЗЖ. Я хочу нагадати, що кияни як ніхто в Україні мають багатий досвід відстоювати свої права.

Влада всерйоз хоче аби кияни вийшли на вулиці захищати свій вибір? А можуть, і коли це станеться, "Боржомі" пити буде пізно. 

Я розумію, що ЗЕботва любить просторікувати про "маргінальну опозицію", так само як янучари, свого часу. Але. Я можу нагадати владі як їхній тріумф від перемоги на виборах президента зіпсувала акція "Дякую!", коли до ОП прийшли тисячі людей. Я можу нагадати як заскиглили зелені коли незадовго до вторгнення прибічники Порошенка пройшлися колоною від Печерського суду до ОПУ. 

Мені цікаво, влада спеціально пвд час війни провокує протистояння з киянами через Кличка? Навіщо? Москву потішити?

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).