​​ВЛАДА ВІДПОВІЛА

Я знав що буде гірко, та не знав що так скоро.

Лише вчора я написав про колонку Петра Порошенка в Українській правді, де він запитав владу - кудою вона іде? До ЄС, НАТО і розбудови нової України, чи вона бачить собі який інший шлях?

Відповідь влади прилетіла блискавично.

Спершу уряд провалив затвердження Державної антикорупційної програми, необхідної для вступу до ЄС. Потім депутати монобільшості з Комітету закордонних справ переголосували своє рішення про делегування Петра Порошенка в ПАРЕ.

Сталося це після того як депутат від ЄС Марія Іонова зажадала викликати на комітет новопризначеного посла України у Болгарії Олесю Ілащук. Так-так, ту саму яка дипломатом до призначення не працювала жодного дня.

Ви ж в курсі? Нам мало того що Швейцарія де послом сидить екс-генпрокурор Венедиктова зараз блокує одну ініціативу з допомоги Європи Україні, за одною. Ми ще й в Болгарію, де потужне російське лоббі, призначаємо послом сексологіню-консультантку.

А в ПАРЕ замість колишнього президента Порошенка направляємо невідомо кого, при чому влада подає все це як форму розправи з опозицією.

Очевидно, вести Україну в ЄС та НАТО ця влада не збирається. Певно в ОПУ свято увірували що об Захід можна відверто витирати ноги - все дасть. А чьо? Дав же Захід Джавеліни і Стінгери, коли ЗЕкоманда звинувачувала той самий Захід в роздмухуванні конфлікту з Москвою?

Скажу так. Нові обличчя вкотре демонструють свою політичну незрілість і свою повну недолугість. Невміння дивитися на кілька кроків уперед. Те що напередодні вторгнення рейтинг "служок" провалився нижче рівня рейтингу ЄС їх нічому не навчило.

Виграти війну нам допоможуть, це очевидно. А от далі почнеться післявоєнна дипломатія і післявоєнне відновлення економіки, де ЗЕкоманда буде напряму залежна від підтримки Заходу. Отут на ЗЕкоманду чекає величезна кількість проблем, вони навіть ще не уявляють всього їх обсягу. І лавірувати між Заходом і Москвою, як у часи Кучми, більше не вийде. Часи змінилися.

Так що тріумфуй владо. Призначай сексологінь, заявляй що армії непотрібні Мавіки і пиши відосики. Так, владо, тобі завжди везло, але везіння колись завершується. Владо, насолоджуйся сьогоденням - майбутнє для тебе буде жахливе.

І так. Заткнути рота опозиції через розправу з єдиною дієвою опозиційною силою, тобто з ЄвроСолідарністю Петра Порошенка, у влади не вийде. Не скажу чому. Самі побачите.

© Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).