Ворожі гучномовці на гармати

Фракція «Європейської Солідарності» у ВРУ вимагатиме на найближчому засіданні парламенту негайного перерозподілу бюджетних коштів на підтримку ЗСУ.

Це злочин — в нинішніх умовах фінансувати з бюджету олігархічні телеканали,зокрема, «1 +1».

Співголови фракції озвучили ці вимоги на засіданні погоджувальної ради у пʼятницю, 26 травня.

Днями Петро Порошенко виграв суд у «Телерадіокомпанії «Студія 1+1», яка судиться з п’ятим Президентом за його слова, що канал у редакційній політиці керувався настановами І. Коломойського.

Навіть Печерський суд вимушений відмовити в задоволенні позову «1+1», які вимагали визнати недостовірною інформацію про їх залежність від підсанкійного в США та інших цивілізованих країнах олігарха .

«Європейська Солідарність» неодноразово звертала увагу на заангажованість телеканалу «1+1», який проводив найбрудніші інформаційні кампанії проти опозиції і членів нашої політичної команди, не гребучи брехнею про «вбив брата» та інші фейки.

Але змушені вибачитися перед колективною мосейчук, бо ж дійсно, вони не на 100% належать Коломойському.

На 25% - родині Медведчуків.

Саме цим ,мабуть, пояснюється те, що прайм тайм телеканалу роками було віддано Шуфричам, які просували в голову українців кремлівські наративи; а за тиждень до війни канал запрошував в ефір Собчак і інших росіян, які зверхньо повчали українців, як нам жити.

Сьогодні міністр інформаційноі політики і культури, який до свого депутатства керував цією фабрикою фейків, маніпуляцій і брехні, сприяє виділенню мільйонів гривень з українського бюджету на підтримку каналу «1+1».

«ЄС» публічно звертається до РНБО з вимогою накласти санкції на канал, який належить підсанкційному олігарху і родині особи, яку звинувачують в державній зраді.

За фінансування олігархів в умовах війни рано чи пізно прийдеться відповідати.

«ЄС» вимагає фінансувати Армію, а не олігархічні канали.

Відповідні зміни до бюджету, в яких пропонуємо перерозподілити 2 млрд з олігархічних , російськомовних каналів і нікому не потрібних марафонів,
фракція давно зареєструвала в ВР.

Питання — чому їх не виносять в сесійну залу ті, хто кричить про боротьбу з олігархами, а на практиці продовжує їх фінансувати.

Ірина Геращенко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).