Як нас робили слабкими:

8 квітня 2019.

........
"Істерика ведучої Мосійчук про "американські кунги" та "солдати самі собі копають бліндажі" - це гімн "уставших от войни", які нічого про неї не знають.
Та показник рівня "української журналістики", яка на переважний відсоток поверхнева до війни і висвітлює події формально, подаючи інформацію на замовлення господаря.

РСЗО по Маріуполю та Краматорську, танки по Авдіївці, миномети по Волновасі, приліти 152 калібру на подвір'я жителів, курсанти російських артилерійських училищ та російські снайперські групи, новітні російськи зразки зброї - не доводять Мосійчук до праведного гніву, все це замилюється замовною емоцією проти своїх ідіотськими криками про "кунги".

Як наслідок - мільйони глядачів думають, що окопувати позицію має не солдат, а Пушкін, а наше "погане військово-політичне керівництво" знущається над "сонечками".

Наші ЗМІ не знають і не хочуть знати нашу армію.

60 000 одиниць техніки, переданої до ЗСУ, випробування нових ракет, гаубиць, дронів, нові лінії з виготовлення б/к тощо - це "мародерство".
Більше 10 тисяч смертей, анексія Криму - це причина "іскать компроміси і договаріваться".
Державна підтримка ветеранів, купа пільг та програм реабілітації, тренування резерву та створення тероборони - це "наживання на війні".

Про справжні проблеми армії та шляхи їх вирішення - немає професійної дискусії, це робить невелика кількість фанатиків, долаючи спротив як старих кадрів, так і потоків бруду з боку "шукачів правди".

В результаті страшний відсоток українців перестав бачити ворога в Кремлі - ми знаємо прізвища "свінарчуків" та "сємочко", але не чуємо жодного прізвища російського генерала, бо нам їх не кажуть.

Такі наслідки п'яти років підігрування інформаційному вектору ворога.
Чим це обернеться - те ще питання".

© Валерій Прозапас


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).