Заяви Блінкена

Держсекретар США Ентоні Блінкен 2 червня в ході візиту в Фінляндію заявив, що росія вже програла, бо отримала результат, який протилежний до тих цілей, які вона перед собою ставила:

- путін сподівався послабити західні союзи, але тепер НАТО більш об'єднане, а ЄС більше співпрацює зі США та НАТО, ніж будь-коли раніше.

- москва хотіла збільшити енергозалежність Європи, натомість Європа відмовляється від російських енергоресурсів, а обмеження ціни на російську нафту зменшило доходи росії на 43% в перший рік війни. росія безповоротно втратила ринки в Європі.

- москва заявляла, що її армія друга в світі, але тепер багато хто вважає російське військо другим за силою в Україні - його обладнання, технологія, керівництво, солдати, стратегія, тактика та бойовий дух дорівнюють слову "провал".

- російська економіка через війну стала тінню того, якою вона могла бути.

- Перед війною росія зміцнювала партнерство з Китаєм, але через 18 місяців російського вторгнення двостороннє партнерство стало ще більш однобоким.

- росія має імепрські амбіції (і розповідає про "багатополярний світ"), але її вплив значно зменшився в міжнародних організаціях, а також в світі.

- Путін хотів стерти Україну, її ідентичність, культуру, суб'єктність та територію, але отримав зворотнє: Україна ніколи не стане росією. Україна стоїть. Суверенна. Незалежна. Твердо контролює власну долю. В цій - основній меті Путіна - він зазнав найбільш разючого провалу.

- Будь-яка мирна домовленість, яка дозволяє путіну зберегти контроль над захопленою територією України є неприйнятною і не принесе стійкого та справедливого миру.

- росія називала свою армію "другою в світі", але виявилося, що російська армія - друга в Україні.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).