ЗЕ-ЗАШКВАРИ. Частина 2. Президент

Отже, продовжуємо згадувати парад сумнівних дій і скандалів навколо чинного президента. Він прийшов у владу на хвилі «втоми» суспільства від війни і легковажно пообіцяв мир. І дійсно – анонсоване Зеленським у 2019 розведення сил в зоні АТО обернулося фактично відступом українських військ на необлаштовані позиції, а росіяни тим часом свою частину умови так і не виконали.

  1. Вже у жовтні 2019 – Київ сколихнули масові протести через погодження Зеленським у Мінську закону про особливий статус Донбасу, так звану «формулу Штайнмаєра». Близько 50 тис людей вийшли на протести під гаслами «Ні капітуляції!» Демонстрації відбулися і в інших містах України, під тиском суспільства закон не прийняли.
  2. Згортання оборонних програм дивним чином співпало з приходом Зеленського до влади. Уже в ДОС-2020 не було передбачено грошей на закупівлю ракет, зупинено Павлоградський завод, що виробляв ракетне паливо. На 2021 - ракетна програма не фінансувалася теж.
  3. Зеленський пообіцяв привести в Раду нові, чесні обличчя. Такого збіговиська аферистів і зрадників – ще пошукати: російські агенти Медведчук, який повернувся у політику в 2019, Деркач, Шевченко, Тищенко, ґвалтівник Іванісов, хабарник Кузьміних, зрадник Ковальов, корупціонер Юрченко, хабарник Гунько і багато інших.
  4. Зеленський призначив головою СБУ свого друга дитинства, товариша по «95 кварталу» Івана Баканова. Це вилилося катастрофою для безпеки України – завдяки його некомпетентності або свідомому шкідництву на початок повномасштабного вторгнення СБУ була розсадником російської агентури в Україні Однак - жодної відповідальності Баканов так і не поніс.
  5. У січні 2020 президент із Єрмаком літали до Оману. Приватна чи офіційна зустріч це була – в ОП так і не визначилися. Цікаво інше – пресслужба заявила, що президент в Україні на 19 годин раніше, аніж він дійсно повернувся. Чим пояснюється затримка? Тим самим чартером, який із запізненням доправив Зеленського з Оману до Києва, раніше з Москви вилетів Патрушев. І теж до Оману. Збіг? Нагадаємо: Патрушев – друга особа після путіна в росії і головний ідеолог цієї кривавої війни.
  6. Ну і скандал навколо обміну полоненими у 2019. Коли українська сторона віддала росії 124 терористів, зрадників і вбивць – беркутівців, винних у розстрілах на Майдані випущених із зали суду, організаторів трагедії в Одесі 2 травня, винних у вибуху в Харкові і багато інших. Головне, за обміном був доправлений до росії Володимир Цемах – ключовий свідок у справі про збиття малазійського Боїнга МН17 над Донеччиною.

Це лише перші два роки його правління – і лише питання безпеки держави, які наш нинішній президент вперто ігнорував. Продовження буде. Щоб не забувати хто є хто насправді.

Частина 1

@zakrytazona


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).