Згортання оборони на усіх фронтах

Ми заходимо в повноцінну парламентську кризу прямо перед новим наступом окупантів. Верховна Рада є органом, безперервні повноваження якого під час воєнного стану гарантовані Конституцією, але вона стає недієздатною і дискредитується. Ознаки нищення парламентаризму наступні:

1) ВР залишилась єдиним державним органом, чий робочий графік не змінився з облоги Києва: засідання призначає голова ВР з керівництвом слуг, коли їм заманеться. І скасовують так само.

2) на закони немає голосів. Слуги зникають із зали після 2-3 результативних голосувань і тоді не вистачає допомоги навіть слухняних партнерів влади з колишньої ОПЗЖ.

3) замість роботи - керовані з Банкової фрікі. Вони пишуть ідіотські законопроєкти, лізуть без запрошення в чужі стріми, хапають чужі телефони - загалом, поводять себе, як макаки хаосу. Це не стільки психіатрія, скільки політтехнологія дискредитації параменту загалом. Як у відомому телесеріалі - у владі має залишитися тільки один. Над тим і працюють. Тільки складається враження не воїна-горця, а короля мавп.

4) обмеження будь-якої діяльності опозиції: по можливості нікуди не пущать. Ні на фронт подивитись реальний стан справ, ні на міжнародні зустрічі. Замість конструктивної роботи в період найбільшої небезпеки для існування України - зневага, зверхність і глухота. Байдуже, що Європейська Солідарність представляє мільйони виборців і однодумців. Розуміння демократії у нинішньої влади є примітивним - «нас більшість, нам все можна». До іншого сприйняття не доросли, та й не дуже хочуть.

Для воєнного часу, коли потрібно цілодобово працювати на оборону, аналогічно як і для вступу в Євросоюз, ситуація є самовбивчою. На Банковій, наче вирізали інстинкт самозбереження. Або їм самозбереження хтось гарантував, на відміну від України?

Суспільство має посилити свій голос і постійно вимагати від влади адекватності дій, щоб уникнути політичної кризи в умовах, коли над підтримкою України мають працювати і інституції, і персоналії - всі. Бо обраних суспільством представників там не хочуть чути.

Володимир Ар'єв


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).