Знищення вітчизняного військово-промислового комплексу стає системним

Минулого тижня ми писали про те, як контрольована Банковою ДБР взялася пресувати «Українську бронетехніку» за нібито завдані державі збитки. Збитками в Державній аудиторській службі (ДАСУ) називають прибутки українських виробників – не 200-300%, а звичайні, від 5 до 15%, що включають всі ризики і шоки воєнного стану. Загалом їх нараховано понад 2,5 млрд грн.

Сьогодні стало відомо про новий випадок. Тепер ДАСУ взялося за виробника ПТРК «Стугна», яка валила ворожі танки пачками. Взялися так, що КБ «Луч» довелося писати листи до прем'єра Шмигаля, секретаря РНБО Данілова, міністра Мінстратегпрому Камишіна та очільника Укроборонпрому Сметаніна з проханням щось зробити в цій кричущій ситуації. Адже дивна позиція ДАСУ щодо заборони навіть мінімального прибутку для підприємства створює реальні загрози обороноздатності держави та її національній безпеці.

І це при тому, що скандальна постанова 335 Кабміна, що призвела до атаки на підприємства ВПК, вже скасована. Мало того, Мінекономіки написало роз’яснювальний лист на Міноборони, де обґрунтувало право підприємців на прибуток.

Однак, переслідування українських виробників зброї тривають. На початку вересня – ДАСУ написала лист із погрозами в ТОВ «Пожмаш», який продав 3 пожежні машини Львівській ДСНС. Від виробника вимагають повернення 3,4 млн грн впродовж місяця. Схоже, державним аудиторам не так цікаво відстояти законність, як продовжувати дестабілізувати вітчизняну оборонну промисловість. І тут одразу постає питання: а кому вигідно в умовах війни нищити виробництво зброї? Відповідь очевидна. А український ВПК потребує захисту громадян, які розуміють що відбувається насправді.

@zakrytazona

===
Вони не заспокояться поки що вітчизняні виробники просто не зупинять виробництво. Ці процеси йдуть у паралель із наполегливими спробами Банкової посваритися з нашими західними партнерами, щоб вони згорнули, а краще взагалі припинили, військову допомогу Україні. Їм потрібна мертва українська промисловість, щоб країна не могла чинити опір російській агресії.


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).