Повна російська безпорадність

Росіяни демонструють абсолютну втрату бойового духу і залишків здорового глузду.

Їхні «воєнкори» та лідери того, що вони видають за думки, від безнадії генерують ахуїтельні ідеї, одну краще за іншу.
Спочатку вони бігали з ідеєю ядерних ударів. Потім до частини з них дійшло, що у нас тут не Друга світова, і мільйонні армії не рухаються маршами по дорогах, тож влучити ТЯЗ у щось серйозне не вийде, а отримати пизди як за серйозне вийде на раз-два. Тому вони переключилися на ідею загадити космічним сміттям орбіту Землі, щоб американські спутники не могли літати.

Вчора пропагандисти взагалі йобнулись остаточно і побачивши якійсь стовпи світла над Бєлгородом, почали розповідати аудиторії про використання російською армією надсекретної зброї «Пєрєсвєт». На що їм резонно підказали, що зброя настільки надсекретна, що результатів її роботи ЗСУ не побачили, а побачили тільки бєлгородські комунальники, бо половина населення Бєлгороду всралася від страху.

Чекаємо нових ахуітельних історій найближчими днями. Бо чим більше ВС РФ отримують пизди, тим більше їхні пропагандисти розповідають про якісь секретні вундерваффе, які от прямо зараз змінять хід війни.
Але їх немає. З вундерваффе там лише клоун Конашенков, який щодня перемагає сотні тисяч натівських найманців, не виходячи з Генштабу.

Неймовірна схожість на поведінку німців у 1945-му. Вражаюча.

«Потому что получили пизды, вот и всё».

© Юрій Гудименко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).