65 млн

​​Зеленський вчора заявив, що українців з-за кордону повернутися мусить більше ніж виїхало через війну. 

Ну так. У нас же уже відновлені Буча, Ірпінь, Мощун та Охтирка. У нас уряд не збирається збільшувати податки ФОПам, яким доведеться свою діяльність починати з початку - після війни. У нас же люди які втратили все і повернуться в Україну, не матимуть проблем з роботою. У нас же... 

Знаєте, я служу в армії і інколи з жахом думаю про те що буде після дембелю. Очевидно, з роботою буде паршиво, при тому що я тут, в Україні. Майбутнє бачиться суцільним туманом. А яково тим, хто виїхав і хто щиро хоче повернутися? 

Хто їм допоможе повернутися? Гетманцев? Третякова, яка розповідає чому не буде пенсій? Може нардеп-служка Безгін, кримським майном якого керує його тітонька - депутат "Єдінай Расії"? Чи може нардеп-служка Торохтій, який за війну змінив три елітних авто? А може призначені Зеленським голови райадміністрацій у яких невідомо де зникли кошти на обладнання сховищ?  

Зеленський бодай розуміє що його слова виглядають цілковитим знущанням?

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).