Кругова порука осі терористів

Світ вчергове отримав ляпаса від кацапів. На засіданні Ради безпеки ООН москалі заблокували продовження мандату групи експертів, які вже 14 років стежать за виконанням санкцій проти КНДР за розробку ядерної зброї. 13 членів Радбезу підтримали продовження мандату комісії, рф наклала вето, а Китай утримався від голосування. Мандат комісії закінчується 30 квітня.
Припинення роботи комісії не означає скасування санкцій проти Північної Кореї. Однак після закінчення мандату група експертів не подаватиме Радбезу регулярні звіти про виконання чи невиконання країнами ООН санкцій, а також про спроби Пхеньяна обійти запроваджені обмеження. Тобто санкції нібито є, але як вони працюють та впливають – хєр його знає.

Західні представники, звичайно, почали обурюватися, зокрема, представник США Роберт Вуд:

Цитата:
Чому член Ради Безпеки не проголосував за продовження мандату? Чому член Ради Безпеки ООН вчинив так після того, як мандат одноголосно продовжувався до цього протягом 14 років?, - ставив він питання і сам на них відповідав. - Якщо подивитися на доповіді цієї групи експертів з КНДР, відповідь очевидна: з минулого року група експертів почала повідомляти про грубі порушення росією резолюцій Ради Безпеки ООН щодо санкцій проти КНДР, а також про наполегливі спроби КНДР обійти санкції в рамках російської юрисдикції.

Прекрасна аргументація! Але це половина відповіді. Можна скільки завгодно ставити один одному питання з очевидним фіналом. Робити круглі очі, дивуватися підступності кацапів. Можна ще збирати круглі столи. Конференції…Поговорити про це. По обурюватися. Сходити на фуршет. Заплатити модераторам дискусії якихось грантових грошей. Спокійно лягти спати з відчуттям, що світ ще на один крок став справедливішим.

Я розділяю західні цінності, але мене вкурвлює небажання носіїв їх захищати. Мене відверто бісить піз*ож на задану тему тоді, коли треба діяти. На Заході, наприклад, помітили, як змінилися за останній місяць зведення від Повітряних сил ЗСУ? І що там з лютого вже вказуються збиті балістичні північнокорейські ракети KN-23?

Демократії показують свою слабкість і неадекватність моменту – ось що мене бісить найбільше. Всі ці вмовляння на далекобійні німецькі ракети, літаки-винищувачі наштовхуються на панічний страх деяких союзників, як би хуйло на них не цикнуло занадто голосно. Нині зовнішня політика таких партнерів перетворилася на мистецтво приховати свій страх за словами про загальносвітову турботу.

Не треба боятися. Треба тиснути.
Не треба розмірковувати з позиції жертви. Треба демонструвати силу.
Не треба керуватися тим, що там подумає путін (тим більше ви цього ніколи не дізнаєтеся і, таким чином живите, в штучному світі власних фантазій, бо думаєте що знаєте про що думає путін). Треба діяти так, так, щоб результат можна було побачити.
Не треба покусувати. Треба бити.

Валерій Калниш


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).