Ми готові до контрнаступу

Вже вдруге за тиждень The Wall Street Journal виводить на першу шпальту Україну. Сьогодні це текст за мотивами інтерв’ю видання з Володимиром Зеленським. Нагадаю, перший раз був текст про те, що Україна та її союзники планують саміт світових лідерів (без росії), щоб заручитися підтримкою умов Києва щодо припинення війни.

Інтерв’ю президента – так собі. Взагалі, це не його сильний бік. Він більш інформативний та впевнений коли читає заготовлений текст. Швидке реагування на питання, мотивовані міркування та вихід на потужну заяву, тезу, новину під час спілкування – це не його. Замість того інтерв’ю діючого президента України це загальні слова та тези приправлены емоціями, стрибки з однієї думки на іншу і підбір слів з намаганням довести внутрішній переклад з російської на українську до автоматизму (в цьому я Володимира Зеленського розумію дуже сильно).

Тож, інтерв’ю WSJ нічим не відрізняється від інших. Знову пояснення вимог України, міркування про важливість цінностей, чергова демонстрація того, що Захід винний Україні і у разі чого, ми знову можемо стати в позу. Майже єдине що в цьому інтерв’ю має хоч якусь інформаційну цінність – заголовок (Володимир Зеленський: Ми готові до контрнаступу) та перший абзац.

Цитата:
«Президент України Володимир Зеленський заявив, що зараз готовий розпочати довгоочікуваний контрнаступ , але пом’якшив прогноз успіху попередженням: це може зайняти деякий час і матиме велику ціну. «Ми твердо віримо, що нам це вдасться», — сказав Зеленський в інтерв’ю».

А про «позу» це не просто мої домисли. «Зеленський сказав, що він усвідомлює, що західні лідери іноді ображаються на його різкий тон, але не може зрозуміти, чому вони, на його думку, чекають з постачанням необхідної зброї яка, як вони знають, захистить життя та допоможе Україні перемогти». І з цим неможна не погодитися.

Тут варто навести ще один фрагмент тексту.

Цитата: «Зеленський заявив, що дехто в НАТО не хоче прийняти Україну через страх перед Росією. Але тиск на альянс з наміром аби той запропонував конкретні гарантії безпеки та шлях до членства, зростає. Зеленський сказав, що не сподівався, що Україна приєднається до НАТО, поки тривають бойові дії, але хотів би гарантій того, що вона буде прийнята після війни. "Якщо нам не дадуть сигналу у Вільнюсі, я вважаю, що Україні немає сенсу бути на цьому саміті", - сказав він. На запитання, чи отримає країна такий сигнал, він відповів: «Не знаю. Я, чесно кажучи, не знаю»».

Валерій Калниш


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).