Опалювальний сезон під загрозою зриву, енергетики обіцяють ще важчу зиму, ніж попередня

Влада при цьому наче спеціально робить все, щоб ставало тільки тяжче. Місцевим громадам треба виділити 36 мільярдів гривень для компенсації різниці ціни між високою ціною на газ і ціною на опалення, яка значно нижче. Натомість, влада хоче забрати з бюджетів громад 94 мільярди гривень військового ПДФО, що нищить і місцеві скарбниці, і реформу децентралізації загалом.

Звідки брати гроші на закупівлю газу, мери міст та голови громад не знають. Через це навіть в Києві, де традиційно краща ситуація з бюджетом громади, опалювальний сезон під загрозою зриву.

З електроенергією не краще. Голова ахметівського енергохолдингу ДТЕК Максим Тімченко вважає, що обстріли будуть інтенсивнішими. Проте, ані власники енергомереж, ані уряд за цей рік не доклали достатніх зусиль і не виділили необхідних коштів для фізичного захисту ключових енергорозподільчих вузлів. Натомість, на телесеріали, «телемарафон єдності і коштовний ремонт доріг гроші завжди є. Радниця міністра енергетики Лана Зеркаль зізналася, що до зими підготувалися на трієчку. І це після липневої заяви премʼєра Шмигаля, що кошти на відновлення енергетики виділені.

Хто правий - Зеркаль чи Шмигаль - покаже сам сезон. Але, з огляду на ці розбіжності і на вилучення коштів з громад, людям краще підготуватись до перебоїв зі світлом і теплом.

@zakrytazona


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).