Поки товстий схудне, худий ...

Російська економіка переорієнтовується і вчиться виживати із західними санкціями. Що це значить для України?

Оспіваної єдиним телемарафоном перемоги найближчим часом не буде. Цього взагалі не варто чекати, як мінімум, до 2025 року. Причина: далекі від ефективності спільні зусилля української і західної дипломатії проти переорієнтації росії на інші ринки і слабкий контроль над третіми країнами, які допомагають москві обходити санкції.

Британський генерал та екс-командувач Об'єднаних сил Річард Берронс вважає, що критичних змін до кінця 2023 року на фронті не відбудеться.
Зрушення під час контрнаступу не є достатньо ефективними, щоб очікувати на швидке закінчення війни, а передача Україні зброї, яка може саме суттєво змінити ситуацію на фронті, найближчим часом не планується.

В 2024 році в США будуть вибори, а політична ситуація в Україні буде тільки загострюватися на фоні неконтрольованої корупції та зловживаня влади. Без кардинальних змін в поведінці Києва, масштабна підтримка України може також закінчитись до травня 2024.

Невтішним для українців є і фінансовий стан росії на ІІ півріччя 2023 року. Незважаючи на західні санкції, середнє зростання реальних доходів населення в РФ склало 5% з урахуванням інфляції. Споживання продуктів харчування зросло на 14%, непродовольча торгівля в РФ зросла в середньому на 17%. Динаміка інвестицій в середньому склала плюс 12-13%. Інвестиції в будівництво зросли на 8%, а на Далекому Сході на усі 27%. Тобто, Китай та Індія, а також інші азійські та арабські країни подали москві руку економічної допомоги.

та головною причиною такого російського зростання називають “бюджетний імпульс”. Держава роздала великі гроші з бюджету, які начебто пішли на інвестиції. Особливо великі обсяги коштів отримав Південний федеральний округ.

Отже, треба дивитися правді в очі. Це - війна на виснаження, і ми знаходимося далеко не в найкращій позиції, в той час як росія далека від фінансового і економічного краху. Поки економіка ворогів стабілізується та поступово знаходить нові шляхи для розвитку, українська існує завдяки підтримці партнерів, яка також рано чи пізно може закінчитись через корупцію нашої влади. Отже єдиний вихід зберегти Україну - це стати антиросією в усьому. Від питань демократії і права до боротьби з корупцією. Така Україна допомогу збереже. Зараз про це не скажуть на єдиному телемарафоні, не знімуть в “незламному” ролику, проте це - реальність, яку ми повинні знати і розуміти.

@zakrytazona


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).