​​ПОРТНОВУ ГОТУЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ?

Дивовижна історія сталася днями. Одіозний блогер і казкар Андрій Портнов (у минулому - чиновник Януковича) написав листа до низки українських ЗМІ. Портнов заперечує твердження видання "Цензор.Нет" ніби після вторгнення Росії до України Портнов ховається у Москві. Він стверджує що проживає у Туреччині, займається благодійністю і передає кошти на лікування поранених захисників України. Донедавна всі звернення журналістів Портнов просто ігнорував.

Нині ж Портнов не просто звернувся до ЗМІ. Він відкрито засудив у своєму листі злочини Росії проти України - від Бучі до викрадення дітей та катування полонених. Портнов вимагає аби видання яким він надіслав листа, прибрали у себе повідомлення про його перебування у Москві і в разі невиконання погрожує судовими позовами.

Доречне питання - що в лісі здохло?

Сам факт того ніби Портнов проживає не в Москві викликає щонайменше сумнів. Портнов ховався весь період президентства Петра Порошенка і повернувся до України зразу після інавгурації Зеленського - більше для себе загрози він не відчував. Проте.

"Радіо Свобода" ще у березні минулого року повідомило, що Портнов має нерухомість у Москві, офіційними власниками якої є його цивільна дружина і родина російського дипломата Анатолія Толкунова - однокашника Сергія Лаврова. У Москві мешкає чимало друзів Портнова. Чого б це за таких обставин йому тікати до Туреччини?

Активність Портнова на меті мати може тільки одну ціль - відбилитися перед українським законодавством. І повернутися до України. В перемогу Росії у війні проти України не вірить уже й частина російських депутатів путінської партії. Нещодавні одкровення одіозного путінського депутата Затуліна, який десятиріччями працював проти нашої держави, говорять самі за себе. Хто не в курсі, Затулін заявив що Україна збережеться, не буде нейтральною, "спецоперація" була помилкою, а винний в помилці Путін особисто. Заяви Затуліна уже наробили шуму в самій "Єдиній Росії". Мета Затуліна очевидна, він уже бачить що російський "Титанік" іде на дно і поки не пізно поспішає стати "харошим русскім".

Та що там? Уже Шарій почав у своїх роликах засуджувати Путіна. Вам все зрозуміло?

Скажимо чесно, шанси повернутися Портнов має добрячі. Просто нагадаю, що радником завхоза ОПУ (а по факту - реального президента України) Єрмака працює Андрій Смірнов, старий приятель Андрія Портнова. Інший знайомець Портнова, Олег Татаров так само дивовижно почуває себе біля Єрмака. Не тільки вони.

Жодних переслідувань з боку влади не зазнає й олігарх Ігор Коломойський, який перебуває під розслідуванням ФБР. А нагадаю, Тетяна Чорновол (яка відмовилася від депутатства, аби залишитися на фронті і нищити російські танки) свого часу оприлюднила розслідування де стверджувала що Портнов в Україні проживав на землях, що належали Коломойському. Інтерес Коломойського і оточення Єрмака до Портнова очевидний. Портнов - цинічний і безпринципний комбінатор, ще й запеклий ворог Петра Порошенка. А Порошенко - останній батіон, який стоїть на шляху шапітолія Зеленського, аби повністю зачистити політичне поле України під себе.

І все б добре. Але. Портнов перебуває під санкціями США. За версією Мінфіну США через хабарі Портнов налагодив зв'язки з судовим та правоохоронним апаратом України і у 2019 р. намагався контролювати судову систему та призначати лояльних чиновників на найвищі судові посади. Звісно, після російського агента Дубінського (за твердженнями США) який досі вільно гуляє у ВР, влада санкції США може просто проігнорувати. Але ж Штати і запитати можуть. А українська опозиція запитає обов'язково.

Одна з найбільш поширених кричалок прибічників ЗЕ звучить так: "А чому Порошенко не посадив Портнова?!" Нині доречно запитати, а що по Портнову за чотири роки влади зробила зелена влада? І ще. Портнову буде вільно повернутися до України після всієї його багатої біографії? Чи українська прокуратура колись таки оголосить його у розшук? За все.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).