​​СЕЗОН БАГНЮКИ

Після публікації в мережі цих фото і відео, в приватному у мене 100500 питань: "Що на фронті таке насправді? Оце в таких умовах наші воюють?!"

Так. Отак - насправді. Підтверджую. Прийшла зима, прийшов сезон багнюки. В багнюці зараз тонуть всі. В багнюці тоне техніка, рвуться кардани і зчеплення. В багнюці тонуть люди. Пройдіться по вулиці з мокрими ногами, ви дізнаєтеся що відчувають солдати ЗСУ. 

Взагалі навіть здивований. А що в попередні роки ніхто не помітив, що війна зимою це в першу чергу багнюка? Що забули як у попередні роки Юрій Бірюков збирав кошти на гумові чоботи? Ви забули скільки багна було вилито на Бірюкова і Полторака, коли вони казали що фронт потребує в першу чергу вантажівок, здатних долати багнюку, а не 100500 легковушок, які нині стоять зламані? Вантажівку тоді фронту дали - "МАЗ-Богдан", стараннями "свинарчуків". Зараз ці вантажівки вкалують на передку. Нині у владі "свинарчуків" нема, транспорту теж. 

До речі, як ви гадаєте ЧОМУ Фонд Порошенка ще влітку почав закуповувати НОВІ пікапи і вантажні Ліленди? Часом не тому що, Бірюков ДУЖЕ гарно знає що таке війна зимою? Чому ще наприкінці літа "Справа громад" і Фонд Порошенка повезли на фронт генератори, екофло і буржуйки? Часом не для того, аби солдат що виліз з багнюки, мав змогу обсушитися і зігрітися?

Що зробила в той час правляча команда? НІ ФІГА. Навіть формою ЗСУ вона ще не забезпечила. І тут теплий одяг на фронт везуть "Справа громад" і Фонд Порошенка.

Так, ЗСУ воюють от так. Так, допомогу ЗСУ мають переважно від волонтерів. Ще солдати самі скидаються грішми з зарплатень - на ремонти техніки ті самі. Як воюють тонучи в багні, розповідати не буду, тут в кожній роті окремі враження і засоби. 

Єдине що треба знати - от так кується наша перемога. Ви без світла, тепла і води? Розкажіть солдатам ЗСУ що у вас проблеми. 

І так. Просто не забувайте, що у ворога проблеми всі ті самі. Він так само мерзне і тоне в багнюці. У нього так само виходить з ладу автотранспорт. Я вже чекаю повідомлень про епідемії в їхніх частинах. Грип і коронавірус нікуди не зникли. 

А ЗСУ роблять свою роботу. Навіть в таких нелюдських умовах.

© Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).