​​ТАЛІБИ АТАКУВАЛИ ІРАН

Пишуть, що прикордонні підрозділи Ірану атакував Талібан. Схоже, найближчим часом Ірану стане не до поставок Москві ані "Шахедів", ані іншого озброєння. Самим знадобиться. 

Оцініть красу гри! Про те що Талібан просто приречений на експансію сусідніх регіонів, писали ще коли таліби захопили владу в Афганістані. Таліби - як більшовики. Їм завжди потрібна велика мета і священна війна. Але. 

Вломитися у Пакистан у талібів кишка тонка, там їм раду дадуть швидко. Піти на північ зараз теж не вийде, бо Китай заходився будувати газогін з Туркменістану, очевидно через Таджикістан. Справу мати доведеться з китайцями, а порівняно з китайцями самі таліби - гуманісти. Отут хтось підштовхнув талібів до війни з Іраном. 

Мені одному ввижається білоголовий орел під зоряно-смугастим прапором? 

І хай вас не засмучує, що таліби атакували радикально-ісламську державу. Ваххабізм з'явився як течія опору проти мусульманської еліти, яка погрязла розкошах та корупції замість думати про рятування душі. 

До речі, що закидають таліби Ірану? Правильно, корумпованість. 

Спостерігаємо. Сподіваюся, буде гучно. Припускаю, що дії талібів будуть підтримані невідомими БПЛА - але не настільки аби дати талібам перемогти. Безпілотники в Іран уже прилітали.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).