Цензура завжди на часі

Влада готується запровадити справжню цензуру в Інтернет. Виявляється в з/п про медіа Нацрада отримує право закривати on-line медіа.
Як колишній голова підкомітету ВР у справах Інтернет-ЗМІ одразу задаю питання - а що таке on-line ЗМІ? Вводимо новий юридичний термін? А якщо це ЗМІ пише тільки про Україну, але хоститься в Німеччині, або США? Як тоді закривати будете, сердеги?
Далі ще дивніше. Згідно з/п on-line ЗМІ може бути особа(!), яка поширює масову інформацію у формі онлайн-медіа.
А моя сторінка у фейсбук "поширює" масову інформацію? За формою - ні, бо я не надсилаю її читачам, а просто висловлюю власні думки, а читачі самі обирають заходити на мою сторінку чи ні.
Це як покласти в шухляду: не подобається - не відкривай.
Наступне питання - що таке "масова" інформація? Поясніть цей юридичний термін. Якщо в мене 30 тисяч читачів - це уже масова, чи ще ні? А якщо в мене 10 читачів, але інформація всім сподобалася і в соцмережі десятки тисяч репостів?
Я розумію, що влада хоче нам закрити рот навіть тут, в Інтернет, але це так не працює. Я вже не кажу, що в Євросоюз з такими путінськими нормами, нічого й сунутись.

P.S. А для того, щоб Нацрада стала остаточно ручною - конкурси на її членів закон скасовує. Частину Нацради призначає Президент, а частину - більшість ВР. Опозиція? Забудьте про неї!

© Віктор Уколов


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).