життя їх не вчить, шкода...

Судове засідання по справі полковника ССО ЗСУ Червінського було оголошено закритим, і Червінського залишили під вартою на два місяці.

Генерал Віктор Ганущак приїхав виступити особисто на захист свого підлеглого - але судді відмовились його заслухати. Тобто командир Червінського дав покази у справі, що ніякого перевищення службових повноважень не було, взяв усю відповідальність на себе. Тобто у справі відсутня навіть сама подія злочину!

Але суд відмовився приймати будь-які докази та свідчення на користь підозрюваного військовослужбовця, і відверто фальсифікує справу.

Хочу нагадати, що відкриті російські агенти, депутати ОПЗЖ, довірена особа Медведчука Нестор Шуфрич, екс-голова СБУ Іван Баканов, який виконував завдання ФСБ РФ згідно з кримінальною справою СБУ, знаходяться на свободі і не мають жодних обмежень, бо діюча влада їх відверто захищає від будь-яких кримінальних справ.

Юрій Бутусов


Отправить новый комментарий

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You can use BBCode tags in the text.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Больше информации о возможностях форматирования

CAPTCHA
Этот вопрос задается для проверки того, не является ли обратная сторона программой-роботом (для предотвращения попыток автоматической регистрации).